Anasayfa   |   Hakkımızda   |   Pastacılık   |   Çikolata   |   Şekerleme   |   Tatlı   |   Dondurma   |   Ekmek Yağlar   |  Foto Galeri   |  İletişim
Get Adobe Flash player
MENU
FIRSAT ÜRÜNLERİ
ZİYARETÇİ SAYISI
Site Ziyaretçisi : 387002
DOVİZ KURLARI
 
Dalkir telefon
 
Hakkımızda
 

Dalkır Gıda Ltd. Şti 14.03.2003 tarihinde Adnan ve Üzeyir Dalkır tarafından Adana Meydan Mahallesinde gayet mütavazi küçük ölçekli bir işletme olarak kurulmuştur.

Kurulduğu günden itibaren Adana ve Kahraman Maraş illerine düzenli olarak servis sağlamıştır. Prensipli ve sıkı çalışmalar, neticesini çok kısa zamanda olumlu yönde göstermiş olup, şuan Adana, Maraş, Mersin, Osmaniye ve Hatay olmak üzere beş ile düzenli olarak lojistik ve servis sağlamaktadır.

Küçük ölçekli bir toptancı olarak iş hayatına başlayan Dalkır Gıda ; prensipli ve nitelikli çalışma performansıyla şu gün için sektöründe söz sahibi firmaların distribütörlüğünü yapmaktadır.

Başlıca yüzde yüz yerli sermaye yapısıyla doksan bin (m2) kapalı alanı olan tesisiyle sektörün duayeni Pelit Çikolata , tüm dünyada altmışın üzerinde ülkede binlerce fırın ve pastane tarafından tercih edilen Zeelandia Doruk , seksen bin çiftçinin emeği ve ortaklığıyla Türkiye şeker piyasasını yönlendiren Konya Şeker, günlük üç yüz elli ton sıvı yağ , yüz seksen ton margarin üretim kapasitesiyle iç ve dış piyasada hızla büyüyen Unat Group, dünya çapında yüzden fazla ülkede A+ müşteri segmentinde tercih edilen Puratos gibi firmaların distirbütörlüklerini bünyesinde bulunduran DALKIR GIDA ; ayrıca Aysbey Ambalaj, Emek Unları, Sima Şekerleme, Göksa Gıda(Avella Fındık), Yeni Un , Pak Dekor (Dekor Hamuru), Mis Nişasta (Seferoğlu Buğday Nişastası), Ben Süs Ambalaj, Incom endüstiri (Kıvam Artırıcılar) ,Bozat Gıda(Antep Fıstığı),Doğal Tarım(Meydo), Pastarom Gıda(MEC3), Gökler Gıda(Göke Zeytin), İzi Süt (Süt Tozu), Zirve Ambalaj, Yiğit Külah , Yahşi Gıda(Susam), Doğanay Gıda (Ekipman), Vizyon Süs (Aksesuar), Çınar Konserve gibi sektörlerinin öncüleri firmalarının ürün gamlarıyla , otel, kafe, pastane,patiseri, dondurma üreticileri, ekmek fırınları ve mandıralara hizmet vermektedir. 
 
Anasayfa   Hakkımızda   Pastacılık   Çikolata   Şekerleme   Tatlı   Dondurma   Ekmek   Kampanyalar   Referanslar  Foto Galeri  İletişim
Copyright © DALKIR GIDA Yeşiloba Mah. Metal San. Yolu Atikop Top. Sit. 14 Blok 46003 Sk No:3/159 Seyhan /ADANA
 Telefon: +90 322 428 09 30(pbx)
Tasarım & Programlama Petek Yazılım